Vzorky a vzorkovna Tisk

Nekupujte zajíce v pytli!

Zvláště při výběru osvětlení je nutné vhodné osvětlení vybírat nejen podle designu svítidla a jeho ceny, ale je dobré vědět, jak svítidlo skutečně svítí. Ať se Vám prodejce bude snažit popsat způsob světelného efektu jakkoliv, vždy budete pracovat pouze s představou a doufat, že se následně tato představa potká s realitou. Aby se Váš odhad výsledku skutečně podobal co nejvíce Vaší představě, nabízíme Vám možnost prohlédnout si, jak konkrétní svítidlo s požadovaným světelným zdrojem skutečně svítí. Sjednejte si návštěvu naší vzorkovny nebo nás navštivte i neohlášeně a přesvědčíte se sami na místě. V naší vzorkovně si můžete celoročně prohlédnout drtivou většinu námi nabízených produktů.

ZAPŮJČENÍ VZORKŮ – VYZKOUŠENÍ PŘÍMO NA ZAHRADĚ

Chcete si vyzkoušet konkrétní svítidlo přímo na Vaší zahradě?  Pak máte dvě možnosti.

Buď kontaktujte některou z našich regionálních instalačních firem a dojednejte si podmínky, za kterých Vám svítidla zapůjčí nebo osobně předvedou. Zkušené instalační firmy disponují předváděcími sadami, ve kterých jsou obsažené různé druhy svítidel, kabely, řídící prvky i různé světelné zdroje. A požadujete-li jiné svítidlo než ze zkušební sady, ani to není problém předem dojednat.

Druhou možností je zapůjčit si konkrétní vybrané svítidlo přímo u nás.  V případě zapůjčení svítidla u nás je třeba vždy předem avizovat termín zápůjčky a doba zápůjčky je vždy časově omezena. V případě zájmu si vyžádejte podrobnější informace zde.

Sortiment
Sortiment svítidel Internetový katalog je stále aktuální a je tím nejlepším pomocníkem při Vašem výběru svítidla.
FAQ
Nejčastější dotazy Nevíte si rady s produkty? Pokud nenajdete odpověď na Váš dotaz, neváhejte se nás zeptat!
Interaktivní katalog
Listování katalogy Virtuální prohlídka našich tištěných katalogů.
Velkoobchod
Velkoobchod Dodáváme velkoobchodním partnerům po celém území ČR a Slovenska.